Inetligentne domy Wrocław

Informacje

Dodany: 2018-08-19
Kategoria: automatyka

art

Inetligentne domy Wrocław

Dzięki nowoczesnej metody można automatycznie sterować roletami w wszystkim domu, bramą wjazdową lub te innymi urządzeniami podłączonymi do systemu. Integracja z wideodomofonem – panel automatyki domowej full flat 4,3”, przez który porusza się całym domem, zapewne stanowić razem panelem wewnętrznym wideodomofonu; Technologia LED naprawdę daleko oryginalni się z dawnego oświetlenia żarowego na 230V, że zrobienie instalacji jak do starego oświetlenia, a wtedy szukanie rozwiązań do zainstalowania tam oświetlenia LED jest dumnym błędem!

Inteligentny dom

Dla posiadaczy systemu alarmowego JABLOTRON wyjściem jest skorzystanie możliwości współczesnej automatyki przy zachowaniu odpowiednich modułów rozwiązań dla sterowania. W współczesny forma w wszelkiej chwili można sprawdzić, czy okna dachowe, brama garażowa lub drzwi są zamknięte, upewnić się, że dach jest bezpieczny. Mając do dyspozycji tablet lub pilot możemy prowadzić oświetleniem, roletami, ogrzewaniem oraz klimatyzacją, nagłośnieniem czy kinem domowym, sprawdzić co się dzieje na zewnątrz, gdyby mamy kamery, otworzyć bramę niespodziewanym gościom.

„Inteligencja” polega zwykle na ostatnim, że niektóre procesy mogą przebiegać bez ingerencji domowników, np. zamykanie rolet zmroku lub przy wielkim wietrze, symulacja naszej obecności w domu podczas urlopu, wyłączenie ogrzewania, gdy temperatura za zewnątrz wzrośnie. W kolekcji sklepu znaleźć można również ograniczniki mocy i inne udogodnienia i wyposażenia techniczne, dzięki którym inteligentny budynek z marzenia, bycie się rzeczywistością. Skoro nie ma nas w lokalu, możemy zdalnie włączyć światło, żeby przechodzący obok myśleli, że człowiek istnieje w miejscu.

I choć wielkość mieszkania, ani obecność ogródka nie ma prestiżu na ostatnie, jak dobry jest polski pies (w obu sukcesach to spacery powinny zaspokajać jego potrzebę aktywności!), zatem warto mieć kilku rzeczach, które stworzą nasz nowy dom miejscem znacznie bardziej łagodnym dla psa. Dlatego i warto poświęcić swój wolny kolej na przemyślanie rozplanowanie wszystkich punktów w obszaru domu i lekkie zdefiniowanie znaczeń dla nich określonych. Każda cwaniara co szuka nie wiadomo czego powinna się tak nadziać i uzyskać nauczkę Ciekawe tylko kto Was będzie wtedy chciał przeleciane przez kilkunastu kolesiNa pewno normalny gość i inteligentny nie weźmie sobie takiej wywłoki.

Zaawansowana technika sieciowa domu inteligentnego pozwala przystosowywać i ulepszać system razem ze Można zrealizować swój idealny system, używając dowolnych kombinacji urządzeń wskazanych na planie, a Panasonic pracuje już nad wieloma nowymi urządzeniami, które będzie bogata spokojnie dołączyć do budów, gdy staną się dostępne.

Sterowanie oświetleniem

Logiki sterujące narzędziami w zadanym czasie albo w skutku zewnętrznych bodźców” wykrytych przez detektory takich jak: wykrycie ruchu, osiągnięcie zadanej temperatury, poziomu jasności i.t.p. Dzięki temuż możemy zaprogramować np. załączenie światła po wykryciu ruchu, załączenie światła w ogrodzie bądź zawarcie rolet zmierzchu i pokazanie rolet i wyłączenie oświetlenia świcie.

Cela ta jest tyle dobra, że może działać niezależnie od tego czy potrafimy w własnym domu wspomniany system SmartHome albo więcej nie. Rozwój technologiczny przyczynił się do tworzenia takich sposobów inteligentnego domu, które gwarantują szybki montaż, i przy tym są prostą i przyjemna metodą badania tego, co już dzieje się w zakładu. Dzięki temuż znacznie urządzeń podobnie będzie mogło być kontrolowany zdalnie bądź sterowany przez AI. Technologia smart home nie musi obniżać się a tylko do grupy mieszkalnej – zdaniem Arie Barendetch z Wired Score, kolejną przestrzenią, w jakiej to rozwiązanie może dojść niesamowitą popularność, jest powierzchnię biurowa.

Generalnie jednak, sądząc po rosnącej popularności „inteligentnych domów”, że w rozwoju 10 lat staną się one standardem, na analogicznej zasadzie jak np. garaże podziemne – kiedyś zarezerwowane dla miejsc z górnej półki, dziś dostępne już choćby w segmencie popularnym mieszkań spełniających wymogi MDM. Digitalizacja takich usług to nie miecz obosieczny – ile możliwość sterowania wszystkim za pomocą tylko głosu, spięcie wielu urządzeń w ramach jednego ekosystemu to tak kuszące perspektywy, należy rozliczać się z jakimiś problemami, które potrafią wystąpić „po drodze”. System odpowiedzialny za nie wyraża się z budowy czujników temperatury (które dodatkowo sterują ogrzewaniem) i dymu również z budowy przeciwpożarowej – systemu zraszaczy.

Zdalne sterowanie oświetleniem

Co wysoce wszystkie kamery zainstalowane w domku mają możliwość również podglądu online, dzięki czemu możemy zobaczyć, co dzieje się w naszym domu nawet w porządku naszej nieobecności. Ważnym zadaniem instalowanego systemu jest poprawa komfortu użytkowania, a jeszcze zwiększenie funkcjonalności, podniesienie bezpieczeństwa, jak jeszcze ograniczenie kosztów eksploatacji przez stosowanie ekologicznych rozwiązań. Otwarcie drzwi, zmrok, łącząca się burza lub gradobicie automatycznie uruchamiają opracowane przez Ciebie funkcjonalności takie jak: włączenie światła w biurowca i przed domem, zamknięcie okien dachowych, opuszczenie rolet itp.. Automatycznie uruchamiane sprawy nie przeszkadzają w sterowaniu ręcznym poprzez wyłączniki ścienne albo nawet zdalnym przez telefon czy smartfon.

Kwestią, która występuje na zaletę takich rozwiązań, jest wyjątkowo to, że systemy inteligentnych domów idą na poczynienie znacznych oszczędności na wydatkach ponoszonych na eksploatację budynku oraz zapisują się w zasady budownictwa ekologicznego. Potrafi się wydawać, że wyposażenie zakładu w tak zaawansowaną technikę to zawiły temat, przecież toż zaledwie marzenie a wszystka dziedzina może być się zautomatyzowana. Dzięki niemu potrafisz zdalnie (za pośrednictwem Internetu albo telefonu) sterować urządzeniami automatyki domowej jak np. ogrzewaniem, klimatyzacją, podlewaniem trawnika, drzwiami garażowymi, bramą wjazdową itp.

Automatyka domowa

Dzięki ich rozwiązaniom znacznie prostym kosztem możemy radować się komfortem jaki przedstawia nam system automatyki domowej „MiniDo”, a po przejściu go w porządek „D2000i” Stoimy się posiadaczami w cali funkcjonalnego inteligentnego domu. Obecnie możliwe jest także sterowanie za pomocą telefonu, komputera lub tabletu, ale potrzebuje to podłączenia dodatkowych modułów i co za tym idzie koszt takiej instalacji rośnie. Średni okres zwrotu kosztów założenia instalacji inteligentnego domu bardzo w forma ogólny oszacować gdyż zależy od indywidualnie zastosowanych rozwiązań, tutaj stopnia rozbudowania automatyki domowej czy rodzaju stosowanego ogrzewania.

Niezależnie od tego, jaki cel rozwoju przyjmie w perspektyw technologia smart home, już teraz przedstawia ona kuszącą ofertę dla pań wybierających nie tylko poprawić swój komfort życia, ale jeszcze dużo zabezpieczyć swój inteligentny dom Wrocław.

Podobnie jak kilkanaście lat temu sporo z nas zastanawiało się, czy systemy solarne rzeczywiście są energooszczędne, właśnie teraz możemy pochylić się nad systemami inteligentnych domów. To przede wszystkim zarządzanie siecią teleinformatyczną, sterowanie oświetleniem (zarówno wewnętrznym, jak i fizycznym), które mówi na obecność lub lukę w miejscach i stopień natężenia naturalnego oświetlenia To dodatkowo sterowanie ogrzewaniem w wszelkim z zakwaterowań w osobna, stosowanie systemu alarmowego i monitoringu, podnoszącego bezpieczeństwo, a także sterowanie wentylacją, filtracją i klimatyzacją, wraz z monitoringiem jakości powietrza, okresu jego zanieczyszczenia i wilgotności. Gdy zatem wcześniej zostało wspomniane, urządzenia odnoszą się ze sobą drogą bezprzewodową, zatem nie wymagają okablowania, i co wewnątrz tym idzie, ich budowa nie jest uciążliwa dla posiadaczy domu.

Centrala pogodowa

Dla wielu osób samą spośród najważniejszych zalecie, jakie daje instalacja w zakładzie tego typu aparatu będzie obecne, że przy zastosowaniu jednego małego urządzenia np. telefonu czy tabletu z zainstalowaną odpowiednią aplikacją można prowadzić wszystkimi systemami zainstalowanymi w budynku. Inteligentne stać mogą się też szczególnie kluczowe elementy, takie jak oświetlenie, alarm, ogrzewanie czy klimatyzacja, a jeszcze inne, mniej popularne elementy, leczące w dostosowaniu domu pod nasze sprawy. Pomimo ten jeden czujnik (i po spełnieniu odpowiednich ustawień), chyba nie tylko włączyć światło, ale też uruchomić dźwięk syreny, zainicjować nagrywanie wydobywającej się w pobliżu wejścia celi i nadawać powiadomienie na smartfon właściciela domu całym zdarzeniu.

Zakładam, że czytałeś pierwszą fazę tego poradnika , dotyczącą myślenia i okablowania inteligentnej instalacji elektrycznej podświetlenia LED schodów a że zgodnie z wieściami tam zawartymi zgromadziłeś wszystkie potrzebne elementy, zaplanowałeś, gdzie rozmieścisz elementy i przygotowałeś instalację kablową. Nie ulegajmy przesądom, że czym dzień i dłużej pokazują się lampy wokół własnego domu, tym powstaje się bardziej odporny na działanie złodziei, czy wandali. Niestety, informacja tym, że inteligentne oświetlenie może pełnić ekologii także przez minimalizowanie skutków zanieczyszczenia światłem, wciąż nadal nie przebiła się do częstej świadomości.

Instalacje elektryczne dla inteligentnych domów

O także przy wyborze technologii, zwrócić opinię na ostatnie, które kierowane są przez popularne opinie na zbytu mieszkaniowym, co pozwala na kompatybilną rozbudowę systemu oraz na podzielenie inwestycji na etapy. Poznaniem tym określa się takie zintegrowanie instalacji domowych, aby można było sterować nimi z pewnego tabletu, przycisku ściennego, zdalnie przez pilota czy też komputer. Można zatem powiedzieć, że automatyka domowa przechodzi ewolucję zbliżoną do tej, której zależał monitoring wizyjny: dzięki zastosowaniu skrętki sieciowej banalne broniło się tworzenie i rozbudowywanie systemu, i więc spowodowało za sobą lepszą obsługę różnych protokołów, urządzeń oraz programów.

Stąd też powinniśmy mądrze planować całe oświetlenie domu, jeśli chcemy Betacam Inteligentne domy bawić się urokiem dawanym nam przez lampy. Ehh naiwniaczki, co wy myślicie, że mężczyzna, który sugeruje się samochodem, domem, kasą, jest interesujący, dobrze wykonany, jest zwolnienia z starych krajów jest kłopot ze znalezieniem dziewczyny? Zmusilam go internetowo do powiedzenia prawdy..prawda mnie zwalila z nog.banalna historia:kryzys w malzenstwie zaś we mnie sie pomiedzy zakochal.tylko jak kryzys sie skonczyl nie mal nawet przyzwoitosci zeby mi wszystkim powiedziec. Nawet jesli mu bylo przykro i cierpial zasada jest jakaś- zdradzil zone, krok w kraj i zrujnowal moje zycie.cierpienie jest nie do opisania.zwlaszcza jesli sie kocha i uklada zycie ze znajomym domniemanym idealem.zycie daje kopa w tylek.ciezko uwierzyc ze mozna byc az tak pozbawionym moralnosci oraz nie walczyc malzenstwo.

Inteligentny lokal w oparciu o urządzenia własnej firmy Ampio

Chciałbym osiągnąć w nim dość # inteligentnydom Co prawo w większości stanowi on teraz gotowy, zatem nie jestem szanse jakiejś sporej ingerencji w budowy, ale myślę że co właściwie uda się wykonać bezprzewodowo. W rzeczywistości gruby , okropny typ..W dniu dzisiejszym zmienił datę urodzenia i zablokował mnie po tym jako odmówiłam mu porannej wizyty w moim domu.

System Tahoma pozwoli na sterowanie ponad 100 różnych materiałów w technologii io. Wydajemy zlecenie wykonania jakiejś operacji, a dodatkowo możemy stwierdzić, czy stało ono do celu wykonane Przykładowo brama od garażu nie jest zawarta, bo przy zamykaniu napotkała ścianę i znowu automatycznie się otworzyła. Jako wysoce praktyczna jest integracja oświetlenia domu z pozostałymi instalacjami; w praktyce oznacza to, że np. uruchomienie danej sprawy może składać się z automatycznym opuszczeniem rolet albo z obniżeniem/podniesieniem temperatury w salonie.

Jeszcze wiele kobiet decyduje się zainwestować w inteligentny dom, czyli de facto sieć czujników i elementów wykonawczych, jakie są ze sobą połączone i gwarantują wygodne sterowanie poszczególnymi funkcjami budynku. Jak może, wystarczy trochę podszkolić się z elektroniki i oddać swój wolny czas, żebym móc temuż stworzyć taki inteligentny dom Co istotne, takim rozwiązaniu należy pomyśleć jeszcze przed budową domu, by dostosować do automatyki instalację elektryczną. Zmiana sposobu działania urządzeń sterujących budynkiem robi się bezinwazyjnie, za pomocą programowania, które zależnie od jedynego rozwiązania może sprawić samodzielnie użytkownik lub instalator (także zdalnie).

Inteligentny dom Wrocław

ul. Sosnowa 63

55-040 Bielany Wrocławskie

tel. 721 494 678

Podjeżdżamy pod bramę, która zna że wtedy akurat nas należy wpuścić, a garaż już stoi otworem i zamknie się po tym jakże będziemy w ośrodku – rzeczywiście będzie robiło spędzanie w lokalach XXI wieku. Ten z FERGUSON jest wyposażeniem nowym i niezwykle istotnym, zaoferowany w niezwykle powszechnej formie, dzięki dlaczego jego budowa i organizacja zajmuje jedynie kilka sekund, i nieskomplikowany proces gwarantuje, iż taki dzwonek może podłączyć w bliskim domu każdy sam.

Komentarze: 100


noavatar.png
Gilbert 2018-09-10

Wszystko już działa

noavatar.png
Marcelin 2018-09-11

–> ludzie to magiczne miejsce tutaj jest jakaś czarna dziura pozytywnej energii studenci rządzą

noavatar.png
Mścisława 2018-09-11

Pani robiłam żurek rok temu. W tym roku też będę go robić, ale bez soku z ogórków, bo moim zdaniem psuje smak, a tak jak rok temu – ze świeżym tartym chrzanem. Rok temu podczas robienia tego żurku, czegoś ciągle mi brakowało, a wszystko tak jak w przepisie i dopiero niezawodna mama – a dałaś tu chrzan? jest moim zdaniem kluczowy składnik, którego niestety brakuje w przepisie, żeby zupę można było nazwać żurkiem.

noavatar.png
Długomił 2018-09-11

Ja mam niedoczynność tarczycy i czasami zastanawiam się co mogę jeść..

noavatar.png
Kajetan 2018-09-11

Kasiu to będzie wspKasiałe miejsce, bardzo bym chciała wiedzieć jak wyglądałaby konsultacja gdy pacjent przyjeżdża co jakiś czas, albo chce zrobić przegląd techniczny 😊 i wszystkie badKasia. Mam kawałek drogi ale co jakiś czas pobyt w stolicy…czemu nie,bardzo mi zależy. Twoja 😉

noavatar.png
terencjusz 2018-09-11

Czy daktyle namaczamy?

noavatar.png
Dobrożyźń 2018-09-11

Health dziękuję bardzo za odpowiedź. Pozdrawiam

noavatar.png
Klaudyna 2018-09-11

Zawsze możesz sobie zrobić wcześniej i zjeść po treningu

noavatar.png
Hiacynt 2018-09-11

Zblendować orzechy na gładką masę aż wytrąci się olej.

noavatar.png
Ingeborga 2018-09-11

Wzajemnie! dnia

noavatar.png
Milena 2018-09-11

Bakłażan jest dość ciężkostrawny, ale zdrowy i smaczny. Jarmuż ma specyficzny smak, ponieważ to roślina kapustna. Wszystko zależy od tego jak się go przyprawi. Jedno i drugie świetne dla zdrowia. Pozdrawiam serdecznie wszystkich

noavatar.png
Izbor 2018-09-11

witam serdecznie,bardzo spodobały mi się buty ( i ) , od dłuższego czasu szukam ich „po wyglądzie” na stronach internetowych, ale bez skutku. Można dowiedzieć się jaki to model?pozdrawiam

noavatar.png
Przemysl 2018-09-11

Można ćwiczyć przy rozejściu mięśni brzucha?

noavatar.png
Dobrociech 2018-09-11

W jakich garnach gotujesz potrawy???

noavatar.png
Dobromir 2018-09-11

Na jakiej stronie można zamówić płytę? i nie mogę znaleźć:(

noavatar.png
Leoncjusz 2018-09-11

Kasiu, a jaki posiłek z białkiem mogłaby zjeść osoba będąca na diecie wegetariańskiej? jajecznica z warzywami lub komosa ryżowa będzie dobrym wyborem?

noavatar.png
Godzimir 2018-09-16

Odpowiednia dieta potrafi zdziałać cuda. Oprócz tego ja zażywam kapsułki z pierzgą pszczelą oraz witaminę c. Daje to znakomite efekty i prawie nigdy nie choruję

noavatar.png
Borzysława 2018-09-16

Jestem pod wrażeniem. Świetny artykuł, wiele cennych informacji i rad się ! 😉

noavatar.png
Baltazar 2018-09-16

Ja niestety mam taki problem, że rano nic nie mogę jeść. Czuje się jakby wszystko mi rosło w buzi a wiem, że śniadanie jest bardzo ważne. Nie wiem jak sobie z tym poradzić

noavatar.png
Borys 2018-09-16

Dawki są specjalnie tak skomponowane, aby brać raz dziennie. Należy stosować wedle zaleceń.

noavatar.png
Damian 2018-09-16

Czy może napisać ile byłoby to łyżeczek/szklanek zamieniając gramy? góry będę wdzięczna :))

noavatar.png
Gosława 2018-09-16

Dlugo twierdzilam, ze trening w domu nie da mi tyle frajdy wyscie miedzy ludzi. Postanowilam wykupic apke na miesiąc, bardzo sie mylilam…wlasnie aktywowalam kolejne miesiące. Polecam kazdemu! daja duzo satysfakcji, i jeszcze wiecej endorfin!! 🙌 moooc!👊

noavatar.png
Radoslaw 2018-09-17

Kasiu możemy prosić o więcej wpisów dotyczących rozgrzewek przed ćwiczeniami?:)

noavatar.png
Łucjusz 2018-09-17

Mi też się bardzo ciężko lepily, mimo, że moalam masę w lodówce cała noc, strasznie krucha jest ta masa, postanowiłam dodać wiexej mleka i oleju, było dużo lepiej. Nie jestem w stanie powiedzieć ile dodałam, bo dałam „na oko”

noavatar.png
Gienek 2018-09-17

Pięknie pani wygląda na powyższym zdjęciu. A przepis też doskonały. Polecam. Pozdrawiam.

noavatar.png
Edytka 2018-09-17

Oj taaak, przysiady dzialaja cuda ;D u mnie roznica byla kolosalna, dwa lata temu a teraz 😉

noavatar.png
Mironiega 2018-09-17

Witaj bardzo podoba mi się ten pomysł, to po prostu :-). Miłego dnia

noavatar.png
Borzysława 2018-09-17

A czy myśli pani że wyjdzie z samą mąka kokosowa?

noavatar.png
waclaw 2018-09-17

Wodę pijemy zawsze!Pzodrawiam

noavatar.png
Narcyz 2018-09-17

Pychaaaaaa <3

noavatar.png
Nierod 2018-09-17

Przede wszystkim witam, bo to mój pierwszy wpis na tym blogu.Jako weganin bardzo się cieszę, że forsujesz warzywa na jesień:)W diecie większości o tej porze roku zdecydowanie za dużo mięcha i ciężkich tłuszczów. A przecież mamy takie wspKasiałe i smaczne lokalne warzywka, z których można robić wyborne dKasia.PozdrawiamAdam

noavatar.png
Gardomir 2018-09-17

Wow, nie wiedziałam że te warzywa, których główna część rośnie póz ziemią są rozgrzewające:) warto znać takie informacje.

noavatar.png
Slawomira 2018-09-17

Witam!To prawda, że jeśli się chce, to można znaleźć czas na wszystko.Ja też pracuję na zmiany – 1 lub 1 i mam jeszcze nadgodziny w pracy, a znajduję czas na zdrowe gotowanie, na treningi na siłowni (2-3 razy w tygodniu) i na inne domowe obowiązki. Trzeba tylko dobrze zaplanować czas.Pani />Pierwszy raz do tu zajrzałam i bardzo mi się podoba to, jak pozytywnie motywuje ludzi. To naprawdę dodaje wiary w siebie.Będę tu jeszcze zaglądać.Pozdrawiam serdecznie!

noavatar.png
Bazyla 2018-09-17

Mmmm…:))mam ochotę?

noavatar.png
Bartłomiej 2018-09-17

Dziękuję! serdecznie ????

noavatar.png
Kleofas 2018-09-17

Kasiu, chcialabym się zapytac o pieprz cayenne. slysze o nim często w róznych przepisach, ze jest odchudzajacy… czy to prawda?jakie inne zalety są tej za odp. Pozdrawiam:)

noavatar.png
Eryk 2018-09-19

Kasiu, ile gram oleju kokosowego? na szklankę to mi tak ciężko dodać

noavatar.png
teodozy 2018-09-19

Pani bardzo cieszę sie z udziału w reklamach:) wiadomo reklamy dzwignią handlu, a ja wolę oglądać niż jakies szafiarki:)To jest rozwój a pozostałym hejterom życzę więcej usmiechu na twarzy i siły do spełniKasia własnych marzeń ja dzięki zmieniłam swoje życie i do końca wdzięczna, a tak na marginesie to prawdoodobie każdy z tych *życzliwych* chciałby bardzo wystąpić w takiej reklamieJeszcze raz!

noavatar.png
Feliks 2018-09-19

Czy zielona herbata musi być w formie przedstawionej na zdjęciu czy może być jako zwykła w torebkach? obecnie piję zieloną herbatę w torebkach o smaku cytrynowym i nie wiem czy to również jest zdrowe, czy tylko sobie szkodzę. Pozdrawiam

noavatar.png
Adrianna 2018-09-20

Zrobiłam dzisiaj na obiad. Bardzo dobre

noavatar.png
Lenart 2018-09-20

Nie obliczałam

noavatar.png
Darosław 2018-09-20

Anusia ślicznotko! mi co robisz, że jesteś taka piękna? 💕

noavatar.png
Elwira 2018-09-20

Boże tak bardzo bym chciała jakieś ,,coś,, na to uzależnienir , pracuje w piekarni i choć wiem jak wszystko smakuje ciągle sięgam.

noavatar.png
Miłosz 2018-09-20

Czy jeżeli mam nietolerancję nabiału to mogę używać masła klarowanego ?

noavatar.png
Dominik 2018-09-20

Super kotleciki, muszę wypróbować w swojej kuchni. Kasiu, zakupiłam najnowszą płytę i muszę przyznać, że skradła moje serce. Podoba mi się w niej wszystko: od sposobu w jaki prowadzisz trening po tło, które wygląda jak pomieszczenie w domu, a nie sala fitness, co sprawia, że jeszcze ciężej o wymówkę! pomysł z rozdzieleniem treningów na dni tygodnia to strzał w dziesiątkę!Jestem świeżo po maturach i postanowiłam, że najdłuższe wakacje życia poświęcę na poprawienie formy i stylu życia, bo mimo iż nie jest źle warto zadbać o to, aby było jeszcze lepiej. Czekam na więcej treningów, pozdrawiam

noavatar.png
zachary 2018-09-20

Tak, taka herbata ma takie same właściwości. Jednak polecam parzenie tradycyjne. Taka herbata ma lepszy smak ze względu na to, że liście otwierają się w czajniczku i dają specyficzny aromat. W saszetkach są pokruszone liście i łodyżki co daje inne właściwości. Dla mnie jest to niewłaściwe postępowanie.

noavatar.png
Fryderyk 2018-09-20

Oj trudno będzie sobie z tym poradzić

noavatar.png
Mścisław 2018-09-20

A co z kaloriami ? czy taki trening pomoże cokolwiek jeżeli chodzi o redukcję w przerwie między treningami na siłowni?

noavatar.png
Ninogniew 2018-09-21

Lekarz o tym wie, z dzieckiem tez jest wszystko w porzadku, witaminy biore. Ale mimo to chcialam zapytac, zaczela niedawno udzielac porad kobietom w ciazy wiec chcialam poznac jej zdanie. Lekarze do ktorych chodze niestety podzielaja stara szkole, a nie nowoczesna dietetyke dlatego chcialam wiedziec. Moze tez wie skad sie to bierze? tyle wiedzy, a lekarze, zwlaszcza starsi, nie sa swiadomi wielu rzeczy.

noavatar.png
Galfryd 2018-09-21

Dziękuję za odpowiedź

noavatar.png
Janisław 2018-09-21

Ja osobiście polecam nasiona chia.Nie mają smaku, więc nie będą ingerować w smak, a poza tym są bardzo zdrowe.Jakby była zainteresowana to te nasiona są u w sklepie (w dobrej cenie), ponieważ ja widziałam je tylko w tesco i lidlu.pozdrawiam.

noavatar.png
Osiebor 2018-09-21

Kasiu podziwiam i obserwuje, czytam wpisy, ten jest bardzo interesujący, w dodatku bliski branży, w której pracuje. Bardzo ciekawy post, przystępnie przedstawione znaczenie witamin i minerałów. Mam tylko dwa małe, niezłośliwe zastrzeżenia. Z racji tego, ze jesteś przykładem do naśladowKasia dla tylu osób. Kąpiele w magnezie na pewno nikomu nie zaszkodzą, może nawet w jakiś sposób korzystnie wpłyną na skore, ale tylko na skore. Skończyłam studia medyczne i nikt nigdzie nawet nie wspomniał o tym, ze magnez może wchłKasiać się przez skore. Nawet z przewodu pokarmowego wchłKasia się słabo. Poza tym, skóra jest bariera wlasnie, bo inaczej chociażby przy tym zanieszczyszczeniu powietrza, które mamy, gdyby przepuszczała różne substancje bylibyśmy już chyba jedna noga w grobie. Na skore może jakoś owszem (chociaż myśle, ze bardziej sama kąpiel parowa będzie tu miała korzystne działanie, w tym odprężające), ale działanie ogólnoustrojowe jest wątpliwe. Druga sprawa to te skorupki.. jest tyle źródeł wapnia, chociażby ok. łyżka nasion chia zaspokoi dzienne zapotrzebowanie, jeśli już nie chcemy jeść nabiału. Ale żeby jeść skorupki?:P fuj, a w dodatku na skorupce mogą znajdować się chorobotwórcze bakterie i ktoś kto nie jest w temacie jeszcze rzeczywiście będzie te skorupki kruszyć i jeść 🙀 ale wystarczy, już się nie czepiam 😜 poza tymi szczegółami wpisu się podoba

noavatar.png
Lidia 2018-09-22

Kasiu,Bardzo brakuje mi informacji głosowych jak wykonać poprawnie ćwiczenia rozciągające w aplikacji (tak jak jest to przy rozgrzewce i główniej części treningu) Może dodasz też swoje programy do aplikacji np. karate cardio military i trening dla par?

noavatar.png
Kalina 2018-09-22

Tak suplementuję się przeważnie cały rok – szczególnie magnezem. Ann

noavatar.png
Gostmił 2018-09-22

Zrobię ale ze śliwkami 😁Pozdrawiam

noavatar.png
Benedykta 2018-09-22

centru medyczne vitalimmun

noavatar.png
Aleks 2018-09-22

ja zawsze ‚marynuje’ kurczaka w melku – wkładam go na kilka godzin, zakrywam i do lodowki. wydaje mi si, ze mies jest bielsze, a na pewno bardziej soczyste, sprwdza się przy smazeniu, może w pieczeniu też

noavatar.png
Czasław 2018-09-22

Od 4 miesięcy jestem na diecie paleo. Zaczyna mi powoli brakować pomysłów na urozmaicenie jadłospisu. Na szczęście wystarczy wejść na bloga i zaraz ślinka leci na samą myśl. Kasiu, dziękuje!

noavatar.png
Celina 2018-09-22

Słyszałam o tym sumplemencie miesiąc temu super post !

noavatar.png
Sara 2018-09-22

Kasiu jak przygotowac taki wywar z siemienia lnianego ? kupiłam je w sklepie ale nie wiem jakie maja byc proporcje ?;)

noavatar.png
Lubomir 2018-09-23

Kasia, co z osobami, które książkę posiadają ale w wersji starszej ? kolejnej to bezsens dla kilku nowych przepisów.. aczkolwiek dobrze by było mieć możliwość dostęp do nich.. czy jest jakaś alternatywa ?Pozdrawiam!

noavatar.png
teodoryk 2018-09-23

O mama mia !!!!! pędzę robić to pyszne ciacho jesteś najlepsza ! o tym ?Jedno pytanie na przyszłość , truskawki oczywiscie można zastąpić innymi owocami ?

noavatar.png
Bohdan 2018-09-23

Nie udzielam takich informacji

noavatar.png
Angela 2018-09-23

Gotujemy w wodzie ok 1 minut 3 łyżki siemienia, wypijamy wywar (te glutki :))Pozdrawiam

noavatar.png
Kalasanty 2018-09-23

Najlepsza!!!

noavatar.png
Nieprasz 2018-09-24

Kasiu, czy w aplikacji zjadą się treningi dla kobiet w ciąży?

noavatar.png
Marietta 2018-09-24

Gdy nie pije wody, od razu robi się ciężko na głowie. Człowiek staje się bardziej senny. Jest taki, znak zanim poczuję pragnienie. Zawsze łupię wtedy dwie szklanki wody

noavatar.png
Drogomysł 2018-09-24

Mój synek jest na diecie nie może jeść mleka zwierzecego, glutenu, jajek, cukru, bananów a do tego ze względu na candidozę, muszę jeszcze ograniczyć, skrobię ziemniaczaną i owoce. Szukam jakiegoś lepidła zamiast jajek. Jest siemie lniane ale co jeszcze mogę stoswać zamiennie z siemieniem, np. w takich warzywnych placuszkach? szukam zdrowych i zjadliwych przepisów, zwłaszcza, że to jest małe dziecko i nie wytłumacze mu, że to jest nie smaczne ale za to zdrowe. Sporo fajnych juz na stronie znalazłam. Dziękuję. Ps . Myślę, że jak maluszeksię urodzo i będzie już jadł coś innego niż mleczko mamy to znajdę na stronie sporo pomysłów

noavatar.png
Konstanty 2018-09-25

Czy w ciąży można przyjmować witaminę w kapsułkach?A witaminę i magnez?Może mogłabyś polecic jakieś bezpieczne i dobre preparaty z i magnezem? firma?

noavatar.png
Kasper 2018-09-25

Również piję wodę regularnie przez cały dzień!!!!!:)))))))))))))))))))))))Serdeczności:)

noavatar.png
Dagna 2018-09-25

Wygląda bardzo przeapetycznie!

noavatar.png
Liwiusz 2018-09-25

Witam Czy ten suplement jest odpowiedni dla osoby ktora normalnie nie stosuje zadnych suplementow nie je miesa? biorac ten suplement musi byc jakas specjalna dieta?Pozdrawiam

noavatar.png
Kasper 2018-09-25

Kasiu, a jak jest z glutenem u niemowląt? temu zaczęłam podawać, ale sama nie wiem jak często podawać gluten, a może w ogóle? z mezem bezglutenowi 😉 pediatra mówi, żeby podawać gluten, ale wiem też że w kwestii żywienia pediatrzy nie do końca maja najnowsza wiedzę. Czekam na przepisy #babybyann 😊😉 buziaki

noavatar.png
zenon 2018-09-25

Szerokie ma zastosowanie czarny bez. Można powiedzieć, że pomaga leczyć wiele chorób bądź dolegliwości. Warto go zastosować. Przygotowuje pani wiele cennych i unikatowych informacji. Pozdrawiam.

noavatar.png
Godfryd 2018-09-25

Mieszkam w małym mieście prawie na końcu… i nie mam problemu, żeby kupić mąkę kasztanową. W prawie każdym zwykłym supermarkecie są dziś specjalne półki dla osób z różnymi wymagKasiami dietetycznymi (jako bezglutenowiec jestem z tego powodu bardzo szczęśliwa), a poza tym…jest się komuś nie podoba, to niech nie troluje, bez sensu niech nie komentuje i niech nie czyta tego bloga. Proste. Ja czytam i korzystam. Dzięki

noavatar.png
Miestwin 2018-09-26

Bardzo lubię bakłażany zwłaszcza faszerowane:) wygląda super! wyboru składników jest mnóstwo:) faszeruję go warzywami takimi jak papryka, dynia, oliwki, cukinia i dodatkowo serem feta light:) www. (Bakłażan faszerowany warzywami i fetą) serdecznie –

noavatar.png
zachary 2018-09-26

Odzwyczaiłaś się od cukru, od soli a być może już jutro zginiesz w wypadku, więc na co takie poświęcenie?

noavatar.png
Gaweł 2018-09-26

Rozumiem, że pani

noavatar.png
Minigniew 2018-09-26

Mąka kasztanowa???! zadziwiasz mnie swoimi składnikami każdego dnia coraz bardziej mam dla nieco inne pytanie… znasz może jakiś przepis z wykorzystaniem białego korzenia rzepy? rzuciła mi się ona w oczy na przydomowym straganiku i tak mnie zaciekawiło ^^Pozdrawiam

noavatar.png
Flawia 2018-09-26

Można zmielić kaszę jaglaną 

noavatar.png
Kubuś 2018-09-27

koktajl idealny na majówkę! pozdrawiam.

noavatar.png
Hortensjusz 2018-09-27

Luubię zieloną herbatę PS-Mogę jeszcze oprócz 4 min. ćwiczeń tabaty zrobić z taśmami?

noavatar.png
wladek 2018-09-27

plus ż≥ółtko jaja – idealnie

noavatar.png
Drogosław 2018-09-27

Zastanawiam się czy piłkarze jak mają mecze w środę i dla przykładu w niedzielę i treningi każdego dnia to raczej nie mają kiedy odpoczywać. Tylko w letniej przerwie. I to tylko co dwa lata. Bo przecież są i i zawsze znajdę czas na odpoczynek. Grunt to zorganizowanie. Pozdrowienia.

noavatar.png
Elizka 2018-09-27

Kasiu, ile gram oleju kokosowego? na szklankę to mi tak ciężko dodać

noavatar.png
Ciesława 2018-09-27

Super strona internetowa

noavatar.png
Osiegniew 2018-09-28

Ale na czym ulozyc owoce?. Po upieczeniu sernika nie beda sie trzymaly. W opisie,mowa o pysznym musie. W przepisie,ani slowa :-).

noavatar.png
Domastoj 2018-09-28

Witam serdecznie. bardzo cenię wiedzę, liczę na małą wskazówkę o 5:1 , a śniadanie jem o 7:1 – jest ono węglowodanowe, na następny posiłek spożywam owoce, albo ciastka bezglutenowe, bądź batony własnej roboty, a białka jem koło południa, potem w ciągu dnia węglowodany, to czy tak jest ok? że chciałabym przytyć

noavatar.png
Tomasz 2018-09-28

Upiekłam z mąką ryżową i owocami miechunki, pyszny ! <3

noavatar.png
Nadia 2018-09-28

wsyzstko jedno, można dodać olej czy też masło.

noavatar.png
Ludmar 2018-09-28

Swietny wpis konkretny rzeczowy trafia do odbiorcy zrobie napoj rozgrzewajacy ..Kasiu a co sadzisz o piciu herbatki z czystka ? o tym mowia i pisza ale czy faktycznie to takie zdrowe..Pozdrawiam

noavatar.png
Dobromił 2018-09-28

Wiele cennych informacji zawiera ten artykuł, potrzebowałam takiej wiedzy, dziękuję!

noavatar.png
Ernesta 2018-09-28

W sierpniu wybieram się na obóz do . Płyta już zamówiona. Czy jeden piętnastominutowy trening dziennie wystarczy żeby się do takiego obozu przygotować i dotrzymać kroku pozostałym uczestnikom? się, że nie dam rady, ale więcej niż 1 minut w ciągu dnia nie dam rady wygospodarować.

noavatar.png
Pamela 2018-09-28

Mi strasznie chce się slonych i kwasnych napojow po wysilku ;D

noavatar.png
Miłobor 2018-09-28

Proszę próbować 

noavatar.png
Gliceria 2018-09-29

Artykuł jak najbardziej przydatny, ale idealnie by było, gdybyś wspomniała o przyjmowKasiu tych składników mineralnych czy witamin jeżeli tylko jest to możliwe w postaci preparatów – bez recepty, które są przebadane pod względem zawartości w/w substancji. Suplementy to żywność, która takich badan nie przechodzi, nie podlega kontroli a tylko i wyłącznie więc jeżeli któraś z czytelniczek ma wydawać na to swoje pieniądze to najlepiej na preparaty po 1. bezpieczne 2. o znanym i przebadanym składzie czyt. leki, a nie suplementy diety. Co do witaminy – cudowny składnik, ale nie zgodzę się z formą ” jest kwas l-askorbinowy…”, jest to jedyna forma działająca w ludzkim organizmie, innej nie ma wywołującej efekt farmakologiczny. Jestem zdKasia, że najlepszym źródłem tych substancji jest odpowiednio zbilansowana dieta, a dopiero potem sięganie po takie preparaty.

noavatar.png
Artur 2018-09-29

Kasiu mam nadzieję że napiszesz kiedyś książkę o żywieniu dzieci prawda ja będę mieć dzieci za kilka lat, ale już rozmyślam nad tym jak można żywić dzieci zdrowo? Pozdrawiam, wielka fanka.

noavatar.png
Elwira 2018-09-30

Bardzo dobry artykul, jestem wegetarianka od 1 lat i moge podpisac sie pod kazdym slowem. Tego typu dieta moze byc bardzo zdrowa, jesli pamietamy, ze musi byc prawidlowo zbilansowana. Pozdrawiam,Magda

noavatar.png
Krystyn 2018-09-30

O chyba też się skuszę na ten suplement. Od jakiegoś czasu jestem na diecie i od dawna się zastanawiałam czy coś kupić, ale nie wiedziałam jaki suplement. Nigdy nie brałam ale twój wpis przekonał mnie do tego by jednak zacząć brać. Mam pytanie czy raz dziennie brac czy mogę dwa razy dziennie ?

noavatar.png
Oswalda 2018-10-01

Droga po przeczytKasiu twojego komentarza bardzo się wzruszyłam. Podobnie jak ty mam chory kręgosłup, ale skala twojej choroby jest nieporównywalnie większa. Doprowadziłam swoj kręgosłup do ruiny, rzuciłam rehabilitację i zaczęłam swojemu kregoslupowi robic najgorszą krzywdę przez co codziennie walczę z bólem. Czytając twoje słowa nabrałam przekonKasia, że trzeba walczyć o swoje zdrowie i życie nie patrząc wstecz. Walka o swoje zdrowie też może być czymś pięknym tak jak inne sporty. Dziękuję kochana, dużo dla mnie znaczył twoj komentarz.